Скільки платитимуть батьки за харчування дітей в дитячих садочках Ямполя?

Рішенням селищної ради «Про  встановлення плати за харчування  дітей у ДНЗ, розташованих на території Ямпільської селищної ради», встановлено  плату для батьків, діти яких відвідують  дошкільні навчальні  заклади у розмірі  60% вартості харчування дитини на день.

Тим же рішенням, було зменшено розмір плати на 50 % для батьків, у сім’ях яких виховується троє та більше дітей, а опікунів  дітей – сиріт та опікунів  дітей , позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою та виховуються в сім’ях, батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал  не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму було звільнено від сплати за харчування.  

Окрім того, згідно з рішенням «Про  встановлення плати за харчування  дітей у ДНЗ батьками, які мають статус учасника АТО» було  установлено  плату у розмірі  30 % вартості харчування  в день для дітей, батьки яких  перебували в зоні АТО. дітей,  батьки яких  перебувають у зоні АТО, протягом 2017 року було зовсім звільнено від плати за харчування.  

Обидва рішення було прийнято депутатами Ямпільської селищної ради 25 грудня.

1 thought on “Скільки платитимуть батьки за харчування дітей в дитячих садочках Ямполя?

  1. Вот удивляюсь нашему государству – нарожай 5 детей, не работай, живи за социалку и жди, что твоих детей тоже государство кормить будет.

Comments are closed.