В Ямполі відбувся новорічний турнір з карате

Спортивний клуб «Самурай» вже традиційно влаштовував новорічний клубний турнір ІІ-th OPEN SAMURAI CUP.

Про це Ямпіль.INFO повідомив тренер – викладач спортивного клубу «Самурай» та Сумської ОДЮСШ Єдиноборств І. Кучер.

В турнірі прийняли участь 65 спортсменів з міста Конотоп, Київ, Середина-Буда, Шостка, Свеса та Ямпіль. За підсумками змагань перемогу здобула команда «Самурай», друге місце посіла команда «Воїн» м. Конотоп, третє місце зайняли спортсмени з міста Київ. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами та солодкими подарунками від спортивного клубу «Самурай».

– Минулий рік для нашої команди став дуже вдалим, наполеглива праця та напрямок який ми обрали принесли нам заслужену винагороду. Наша спортивна сім’я поповнилася новими членами, з 1 вересня клуб «Самурай» є тепер і в місті Шостка. За рік команда поповнилася новими чемпіонами та призерами, а більш досвідчені спортсмени підтвердили свій успіх минулого року, – зазначив тренер.

Зокрема, Лучанов Дмитро 6-7 р. вдруге підтвердив свій титул чемпіона України у місті Київ, П’ятниця Матвій 6-7 р. вдруге підтвердив свій титул чемпіона України у місті Київ, Бурнос Богдан 6-7 р. дебютував на чемпіонаті України ставши переможцем у командному виді, Білобаба Владислав 10-11 р. вдруге підтвердив свій титул чемпіона України у місті Київ, Літвякова Анастасія 10-11 р. втретє підтвердила свій титул чемпіона України у місті Львів, Літвінова Дарина 14-15р. вдруге стала срібною призеркою чемпіонату України у місті Львів, Конюхов Ілля 12-13р. у місті Львів став чемпіоном України, Главатчук Діана 14-15р. здобула титул чемпіона України та Європи. Також велика кількість дітей які здобували медалі різних ґатунків на чемпіонатах, кубках, турнірах обласного рівня.