Сьогодні в місті Дружба пройшов цікавий і видовищний матч Чемпіонату області з хокею між місцевим ХК «Дружба» та його принциповим суперником  ХК «Шостка».

У першому періоді рахунок у матчі відкрили господарі майданчика. Це зробив капітан команди Геннадій Латиш. Та хокеїсти з м. Шостки зуміли мобілізуватись і вже на початку другого періоду використавши чисельну перевагу зрівняли рахунок.  Шайби Ю.Чарова, В. Длугаша та Р. Комарова здавалось би не давали шосткинцям жодного шансу на перемогу. Але, приклавши максимум зусиль, ХК «Шостка» зумів вирівняти гру і зрівняти рахунок – основний час гри закінчився з рахунком 4:4.

Командам довелось зіграти овертайм. Саме в цей час Р.Комарову вдалося закинути переможну для ХК «Дружба» шайбу. Завдяки цій перемоги ХК «Дружба» став одноосібним лідером Чемпіонату області і забезпечив собі місце у ¼ фіналу турніру.

Наступні ігри Чемпіонату відбудуться вихідними: у суботу ХК «Дружба» гратиме у Кролевці, а вихідними дружбівчани прийматимуть ХК «Конотоп».

error: Content is protected !!