За звинуваченням у викраденні автомобіля правоохоронці Ямпільського райвідділу затримали двох парубків. Як виявилось, автомобіль належав батькам їх приятеля. У своє виправдання хлопці пояснили, що в такий спосіб вирішили розважитись. Результат юнацьких розваг – побитий автомобіль, вулиця без світла та можливість потрапити за грати на довгі десять років.

До чергової частини Ямпільського райвідділу звернулась жителька смт. Свесса. Вона повідомила, що хтось угнав її автомобіль. «Я давала машину своєму синові, Андрію, – розповідала заявниця, – він поїхав на зустріч з товаришами. А вранці зателефонував і сказав, що автомобіль зник».

Міліціонери відразу почали пошуки. Невдовзі, машину було знайдено на сусідній вулиці села, але в розбитому стані. Автомобіль зіткнувся з електроопорою. Тож міліціонери зробили висновок: водій або був п’яний, або не вмів керувати. Дивним було і те, що з автомобіля нічого не зникло.

Перші, кого перевіряла міліція – були друзі Андрія. В поле зору потрапив 18-річний Віктор. Саме до нього юнак і вирушив на материному авто. Віктор у квартирі своїх батьків влаштував молодіжну вечірку. Охочих разом провести час назбиралось 12 чоловік. «Коли я приїхав до Віктора, – розповідав Андрій в міліції – я сказав, що це моє власне авто. Хотів похизуватись…». Тоді Андрій і гадки не мав чим завершиться його пихатість. Під час розмови з правоохоронцями хлопці всі як один стверджували: гуляли до ранку, часів до п’яти, а потім полягали спати.

Проте, знайшлись свідки. Один з місцевих жителів розповів, що коли вранці вийшов на балкон палити, побачив підозрілих юнаків. «Два юнака відкрили машину, – розповідав він, – сіли та поїхали. Бачив, що вони були на підпитку. Але хто то був – не знаю». Отже, ймовірно, що це був хтось з той самої компанії друзів Андрія. При повторному опиті Віктор та один з його гостей почали нервувати. Та, коли оперуповноважений сказав, що їх бачили, парубки розповіли як було насправді.

«Всі вже полягали спати, а ми з Степаном ще випили горілки, – розповідає господар квартири, – і він мені запропонував покататись на Андрієвому автомобілі. Я тоді і гадки не мав, що наше катання буде потім розцінене як угон». Приятелі сіли в автомобіль, викруткою завели та поїхали селищем. «Я ніколи не керував автівкою, а тут така нагода, – продовжує Степан, – тому попрохав Віктора дати мені кермо». Та без досвіду керування горе-водії заїхали недалеко. Зупинила машину електроопора. Після аварії світло по всій вулиці зникло. «Ми були дуже налякані, – стверджують хлопці , – побігли відразу додому і домовились, що нікому про це не розповідатимемо».

Сьогодні приятелі дають пояснення слідчим. Проти них правоохоронці порушили кримінальну справу за ч. 2 ст. 289 Кримінального Кодексу України. Що чекає тепер на них? Сплата матеріального збитку та… можливість потрапити за грати на строк до 10 років.

error: Content is protected !!