Вийшов у світ шостий номер газети «Голос часу»

Ми підготували для вас найактуальніші новини та цікаві аналітичні матеріали. На восьми сторінках ми вмістили все, чим жив наш район протягом другого тижня лютого і спішимо коротко ознайомити вас зі змістом газети.

«Втік з в’язниці» стаття під такою назвою на передовиці не залишить байдужим жодного ямпільчанина. Виявляється, що днями один з ув’язнених здійснив втечу  з Воздвиженської спеціалізованої дільниці виправної колонії, але цей випадок хотіли приховати від громадськості.

«В Ямпіль їдуть ревізори» з вуст підприємців не сходять розмови про перевірки Державної служби з питань праці, інспектори якої можуть накласти штраф розміром до 320 тисяч гривень. Спеціально для вас ми з’ясували, яке ямпільське підприємство проінспектують першим.

«Зупиніться! Прикордонний контроль» зміни до правил дорожнього руху кардинально розширили повноваження Держприкордонслужби. Зауважимо, що мова йде не лише прикордонну смугу, а про всю територію нашого району. Тож, що повинні зробити ямільські водії на вимогу прикордонника?

«Депутатська дисципліна» районна рада потерпає від величезної кількості депутатських прогулів. Тож, хто з народних обранців сумлінно ставиться до своїх обов’язків, а хто не з’являвся на сесію жодного разу?

А ще ми розповімо читачам, коли власникам ямпільських самогонних точок чекати в гості правоохоронців, чому так різко впали закупівельні ціни на молоко і хто за цим стоїть та про те, де і коли на Ямпільщині відбудеться безкоштовний прийом відомого лікаря.

Маємо ми і спеціальний подарунок для наших читачів – Календар ямпільського городника-садівника, який розповість, коли потрібно висаджувати і пересаджувати овочеві культури, а в які дні слід утриматись від земляних робіт.