В селі Орлівка Ямпільського району грабіжники, що були спіймані на місці злочину, напали на сільського голову. Лише випадок врятував людину, що рятувала майно своєї громади.

Це відбулось 26 січня. О шостій вечора місцева мешканка помітила, що до сільського будинку культури під’їхав мотоцикл. Запідозривши неладне (в цьому році будинок культури неодноразово грабували), вона подзвонила сільському голові Володимиру Гончарову. Так, як сільський голова знаходився неподалік він зміг швидко підійти до будинку культури і побачив, як декілька хлопців виносили з кочегарки секцію з котла і грузили її на мотоцикл.

«Я почав телефонувати в міліцію – розповів Ямпіль.INFO Володимир Гончаров. Побачивши це, зловмисники почали втікати. Я схопив одного з них, але інші сіли на мотоцикл і направили його на мене. Я почув крик «дави його!», побачив як на мене їде мотоцикл, але зміг вивернутись, коляска зачепила товариша зловмисників. Напевне, мене врятував сніг та те, що секція з котла застрягла між коліс»- зазначив сільський голова.

На сьогодні, міліція встановила особи грабіжників, ними виявились учні місцевого аграрного ліцею, жителі сусіднього селища Свеса. Тепер справа за ямпільською міліцією: чи отримають хлопці заслужене покарання, чи відкупляться від нього – залежить тільки від неї. За не перевіреною інформацією, правоохоронці відкрили кримінальну справу тільки за фактом спроби пограбування, а факт нападу на особу, яка виконувала свій громадянський обов’язок – залишився поза їх  увагою.

error: Content is protected !!