Перший тиждень лютого розпочався з тривожної новини: Ямпіль залишився без газопостачання. Як повідомив в інтерв’ю районній газеті «Голос часу» голова районного штабу з забезпечення безперервної роботи об’єктів життєдіяльності Сергій Губар, в цій ситуації зусилля влади були спрямовані , в перше чергу, на відновлення газопостачання об’єктів соціальної сфери: лікарні, школи, дитячі садки, потім пішли по людях. У Ямпіль була додатково спрямована Шостинській бригада, в кількості 12 чоловік, були задіяні рятувальники, працівники райдержадміністрації. Спільними зусиллями вдалось відновити газопостачання, останній будинок був підключеній о 19:14.

На цьому тижні ритм життя району диктували сильні морози. Через різке пониження температури на Ямпільщині були відмінені заняття в загальноосвітніх школах для учнів 1-11 класів, було створено 22 пункти обігріву, де кожен мешканець району міг зігрітись та попити гарячого чаю, посилено патрулювання населених пунктів  співробітниками органів внутрішніх справ та МНС. Проте незважаючи на всі ці кроки, в районі все ж таки було зафіксовано випадок обмороження – про це протягом тижня повідомляла Ямпільська інтернет-газета в рамках онлайн-марафону «Сильні морози на Ямпільщині».

На цьому тижні Ямпільщина могла б посперечатись за звання «кримінальної столиці» області. Злочини, що були вчинені на території району шокували всю Україну. Зокрема, про вбивство ямпільським подружжям своєї новонародженої дитини повідомили відразу два всеукраїнських телеканали. Окрім того, на цьому тижні в районі стався напад на сільського голову, що намагався перешкодити крадіжку майна сільської громади, відбулась крадіжка автомобіля в Свесі. Плюс до того три трупи, що були знайдені на пожежах в Білиці, Паліївці та Гремячці. 

В п’ятницю знов запрацювала дільниця по виробництву деревинного вугілля в смт Ямпіль, що належить шостинському підприємцю Віталію Дідуху. На місце вчинення діяння відразу були направлені співробітники шостинської податкової міліції, районного відділу внутрішніх справ та пожежної охорони. Правоохоронці разом з селищним головою Ямполя Наталією Цибулько проникли на територію виробництва, де роботи вже йшли повним ходом. З трьох наявних реторт працювала одна, четверо чоловіків складали дрова до ще одної реторти. Податківці зупинили виробництво та опитали працівників, прибув на місце злочину і сам Дідух – повідомляє перший випуск Ямпільського інтернет-телебачення.

error: Content is protected !!