Інформаційний ринок Ямпільщини постійно розвивається. І якщо ще тільки рік тому в районі працювала лише одна газета, то сьогодні на ринку вже дві газети + наше електронне видання. Хотілось би вірити, що всі ЗМІ чесно конкурують між собою, намагаючись максимально розширити інформаційне поле, подаючи різні новини і факти, чи їх під різними кутами зору. Проте насправді це не завжди так.

Колектив Ямпільської інтернет-газети обурений неодноразовим використанням її матеріалів в одній з місцевих газет (поки що не називаємо її назву), без будь-яких посилань на джерело та за відсутності згоди редакції. Мова йде про матеріали онлайн-конференції з Ямпільським селищним головою Наталією Цибулько. Роз’яснюємо, що матеріали цього інтерв’ю є спільною інтелектуальною власністю респондента та журналістів нашого видання, яка відповідно до правил використання новин Ямпільської інтернет газети, може бути використаною тільки за згоди редакції та наявності посилання на www.www.yampil.info

Сподіваємось, що дана ситуація – це лише непорозуміння і редакція видання вкаже на джерело використаної інформації у наступному номері своєї газети.