Вийшов у світ сьомий номер газети «Голос часу»

Третій тиждень лютого в Ямполі виявився багатим на події, всі вони знайшли своє відображення на сторінках районної газети «Голос часу». Як завжди, ми відібрали для вас найцікавіші новини та підготували найактуальні аналітичні матеріали.

«Час запасатися свічками?» у статті під такою назвою на першій сторінці ми розкажемо, чи загрожують Ямполю планові відключення електроенергії. Ми з’ясували, як енергетики планують попереджати ямпільчан про відключення і в які години наше селище може залишитись без світла.

«Хто виявився вбивцею?» ми розкажемо вам про перше за два роки вбивство, що сталось на території нашого району і назвемо людину, що вчинила жорстоку розправу над нашим земляком.

«Шукали винуватця ДТП» ямпільчанин збив велосипедистку в Глухові, допоміг потерпілій дістатись до лікарні і… більше не виходив з нею зв’язок. Тож, що допомогло відшукати винуватця аварії?

«Тренажерний зал під відкритим небом» ми з’ясували, де і коли в Ямполі встановлять перші вуличні тренажери.

А ще ми розкажемо вам, коли ветеринарна служба проводитиме вакцинацію домашніх тварин проти сказу, чи вдасться відновити автобусний маршрут «Шостка – Княжичи» та повідомимо про те, коли селищна рада розгляне питання про зменшення розміру єдиного податку для місцевих підприємців.

Маємо ми і спеціальний подарунок для наших читачів – Розклад руху автобусів по автостанції «Ямпіль», який дозволить вам не пропустити жодного автобусу і спланувати поїздку.