Ямпільчанин довіз потерпілу до лікарні, але потім тривалий час не виходив на зв’язок з нею

За допомогою камер відеоспостереження вдалось встановити особу ямпільчанина, що вчинив ДТП в Глухові.

Неприємний інцидент стався ще 13 січня на перехресті вулиць Шевченка та Пушкіна. Мешканець одного з сіл Ямпільського району рухався на старенькому «ВАЗі» і, при невідомих нам обставинах, зіштовхнувся з велосипедом, яким керувала жінка.
Водій легковика допоміг постраждалій добратися до лікарні, куди вона поспішала, а її простенький транспортний засіб помістив до себе в багажник. Після цього учасники інциденту не зустрічались, що змусило родичів жінки розшукувати водія в соціальних мережах, щоб, цитуємо, «владнати ситуацію».

Цікаво, що саму дорожньо-транспортну пригоду камери відеоспостереження не зафіксували, у потерпілої виявився лише відеозапис моменту, коли наш земляк привіз жінку до лікарні. Знайомі жінки поширили знімки автомобіля в інтернеті з підписом: «назвался Богданом, сказал проживает в Гремячке или Княжичах, пусть откликнется, заявление пока не писали, надеемся, что сам отзовётся, это в его интересах, если нет – придётся написать».

І чоловік невдовзі відгукнувся. Скоріш за все, мова йшла про претензії фінансового характеру, по яких сторонам вдалось дійти згоди.

3 thoughts on “Винуватця ДТП знайшли за допомогою відеозапису

  1. Бред какой-то! Какие ещё ” при невідомих нам обставинах, зіштовхнувся з велосипедом, яким керувала жінка.”на видео видно,что парень её высаживает при полнейшем гололёде,а какой придурок да ещё на велосипеде и при гололёде поехал на велосипеде ? И его ещё ищут ? А не ну наверно что бы заплатить за то что он её подвёз,или за моральный ущерб ? Пацан красава,отозвался,наверно хорошо ему заплатили,чувак так держать !!! Побольше таких сознательных людей !!!

  2. Я інвалід 3групи з/х опорно-рухового апарату часто користуюсь велосипедом, теж попадав в ДТП і пред’яляв посвідчення інваліда чи водію мотоцикла, чи машини. Тим паче ізжу на старенькому велосипеду через електричку до Ямполя , бо велосипед закриєш на замок, але можуть вкрасти тоді “лупай очами перед поліцею”. Зареєстрував громадську організацію “Інвалідів Хутір-Михайлівська” кошти на проїзд не передбачені.

Comments are closed.