Жодний перевізник не виявив бажання обслуговувати маршрут «Шостка-Княжичі»

Перевізники говорять «невигідно», а мешканці Княжицької та Микитівської сільських рад і надалі вимушені потерпати через відсутність регулярного автобусного сполучення з районним центром. Для того, щоб з’їздити в лікарню чи подати документи до «собезу» – їм потрібно наймати автомобіль, про поїздки у менш важливих справах і мови немає, адже така подорож може обійтись в декілька сотень гривень.

Проблема виникла ще у січні 2014 року, коли фізична особа – підприємець Андрущенко В.Г., який з 2010 року обслуговував автобусний маршрут «Шостка – Княжичі», відмовився перевозити людей. Перевізник обґрунтував свою позицію жахливим станом доріг, якими вимушений проїжджати автобус. З того часу обласною державною адміністрацією було проведено вже три нові конкурси на право обслуговування даного маршруту, але жоден підприємець так і не виявив бажання пустити автобус за вказаним напрямком.

Четвертий конкурс відбудеться навесні, але надії на те, що хтось все-таки візьметься обслуговувати цей маршрут, майже немає. Тож обласна влада розглядає варіант внесення змін до автобусного маршруту «Шостка – Свеса», який обслуговує ФОП Дмитрієв С.В., з метою здійснення заїзду до Микитівки та Княжич. Принаймні, про це йдеться у відповіді першого заступника голови Сумської облдержадміністрації О.Марченка на запит депутата обласної ради.

Цікаво, чи не пропаде бажання працювати у власника автобуса Шостка-Свеса після таких кардинальних змін в його маршруті? На жаль, обласна адміністрація навіть не розглядає варіанту ремонту дороги, що з’єднує Княжичі і Микитівку з районним центром, а саме в ній і криється головна причина того, що ніхто з підприємців не хоче нищити свою техніку, пускаючи автобус у зазначеному напрямку.

5 thoughts on “Жодний перевізник не виявив бажання обслуговувати маршрут «Шостка-Княжичі»

  1. По моему Ямпольская районная администрация вообще уже ни о чем не думает. Интересно а куда делись деньги так называемого свободного остатка дележа денег в районе. Кто из депутатов района может отчитаться?

  2. Я так думаю, что проще купить вертолет и перевозить людей по воздуху, это будет дешевле, чем ремонт дороги))))))

  3. Таких разбитых дорог как в нашем районе нигде наверное нет, ехать просто невозможно!!!

  4. Всю Украи ну проехал. ну такого глядства на дорогах (направлениях) не видел

  5. В этой ситуации хорошим выходом было бы пустить утренний пригородный поезд “Есмань-Глухов” с остановками: Есмань, Нарбутовка, Гирино, Никитовка, Свесса, Хутор-Михайловский, Неплюево, Ивотка, Янполь, Маково, Собычево, Слоут, Береза, Глухов.

Comments are closed.