Вийшов у світ восьмий номер «Голос часу»

Стрімко добігає до завершення лютий, Ямпіль готується зустрічати весну, а ми спішимо ознайомити вас зі змістом останнього зимового номеру районної газети «Голос часу».

«Залишились без RUS TV» ми розкажемо вам, чого коштувало ямпільському оператору кабельного телебачення трансляція в селищі забороненого російського телеканалу. І чого тепер чекати абонентом єдиної в селищі телемережі.

«На що шахраї «розводять» ямпільчан?» ми підняли поліцейську статистику за минулий рік і з’ясували, які «легенди» найчастіше використовують злочинці, щоб «видурити» гроші з мешканців району. Окрім того, вас вразять суми коштів, які були здобуті шахраями.

«Одна школа на громаду?» черговою «жертвою» реформи децентралізації може стати галузь освіти. Влада готує впровадження «опорних» шкіл та їх філіалів, а також планує збільшити мінімальну кількість учнів в школі до 40. Тож, чим це загрожує сучасним ямпільським школам?

«Нові розміри єдиного податку» ямпільські депутати істотно змінили розмір єдиного податку для приватних підприємців другої групи. Тож, скільки тепер доведеться платити ямпільським бізнесменам?

А ще ми розкажемо про 33-річного ямпільчанина, який зберігав вдома велику кількість бойових набоїв та про ямпільський слід в пожежі, що сталась в глухівській військовій частині. До вашої уваги велика кількість приватних оголошень та, як завжди, спеціальний подарунок від редакції – Православний календар для ямпільських вірян.