Вийшов у світ дев’ятий номер «Голос часу»

Перший весняний номер районної газети, як завжди, наповнений великою кількістю цікавих новин та аналітичних матеріалів.

«Будні мігранта» ямпільчани продовжують шукати роботу за кордоном. Головним пристанищем для місцевих «заробітчан» у останні роки стала Польща. Для вас ми провели своєрідний журналістський експеримент і дізналися, чи важко влаштуватися українцям на роботу в цій країну. Окрім того, ми з’ясували на яку заробітну плату можуть розраховувати ямпільчани.

«Проїзд не для всіх» з першого березня на території району відновлено курсування «пільгових» автобусних рейсів. Проте, безперешкодно скористатися правом на безкоштовний проїзд зможуть лише мешканці шести населених пунктів району.

 «Реформа фонду» ямпільський структурний підрозділ Пенсійного фонду знову чекає реформування. Своє управління район втратив ще минулого року, тепер же структура фонду знову змінюється. Тож, як реформування відобразиться на роботі спеціалістів, які залишились в Ямполі?

«Провалили план» для вас ми з’ясували, як на Ямпільщині проходить призовна компанія до лав Збройних Сил України і який відсоток ямпільчан вдалось відправити на строкову службу.  

Спеціальний подарунок для передплатників газети – розклад руху пасажирських потягів по залізничним станціям Ямпільського району.