Відбулась «секретна» поїздка губернатора на Ямпільщину

Сьогодні голова  облдержадміністрації відвідує з робочою поїздкою Дружбівську громаду на Ямпільщині, але мешканцям району не повідомили про приїзд першої особи області.

Ямпіль.INFO стало відомо про приїзд губернатора лише з повідомлення на офіційному сайті облдержадміністрації. Можливо, про журналістів просто забули, а можливо Микола Олексійович боїться незручних запитань від місцевої преси.

Як зазначає сайт облдержадміністрації, серед основних питань, які цікавлять Миколу Клочка – функціонування територіальних громад, робота органів управління в умовах нового бюджетного законодавства щодо забезпечення спроможності територій, розв’язання пріоритетних завдань жителів громад та забезпечення доступу до якісних освітніх, медичних та адміністративних послуг. 

У Ямпільському районі очільник Сумщини відвідає Дружбівський НВК, який у перспективі розглядається як опорний освітній заклад, ознайомиться з проблемними питаннями насосної станції і системи водовідведення міста.

У ході робочої поїздки керманич області також проведе особисті прийоми громадян у районах та поспілкується з жителями громад, – зазначає сайт sm.gov.ua.

4 thoughts on “Відбулась «секретна» поїздка губернатора на Ямпільщину

  1. Каких он проведет прием жителей, которые не знали, что он приедет)))

  2. Пару месяцев как новый мэр, а губернатор уже у него на ковре. Браво:)

  3. Неужели никому не понятно, почему приезжал Клочко? Не надо юродствовать, все знают о подготовке к завтрашнему чорному событию в Дорошовке…

  4. Населення все чекає допомоги за 2 місяці прийняв 4 заяві до громади інвалідів, а так звертаються за консультацією, допомогою щоб я узнав питання служби зайнятості, соцзахисту, Ямпіль-Інвест про земельні паі,теріторіального центру.А щоб внести пропозіцію ні одного дзінка, розвісив оголошення Ямпіль, С-Буда, Дружба, Свеса. Тільки на офіційному рівні я зможу подати клопотання, тоб то через заяву.

Comments are closed.