Новина тижня – стала відома дата відкриття нового Центру культури та дозвілля. Як повідомив в інтерв’ю районній газеті «Голос часу» начальник відділу культури та туризму Ямпільської райдержадміністрації Олександр Рябуха, офіційна церемонія відкриття закладу культури відбудеться 23 лютого. За його словами, реконструкція кінотеатру під районний центр культури та дозвілля пройшла успішно, Ямпільщина отримала сучасне приміщення, що відповідає всім потребам району.

«Голос часу» повідомила про гучне призначення – Анатолій Чубун став керівником Шатрищенського цегельного заводу. Як повідомив виданню сам Чубун, він з 19 грудня 2011 року займає посаду першого заступника директора заводу. Чубун зазначив, що коли влаштовувався на роботу першим ділом спитав про перспективи заводу у керівництва кампанії, його запевнили, що завод повинен працювати. Тобто, продавати його, як ходили чутки, його ніхто не збирається.

Як повідомила Ямпільська інтернет-газета, в Ямполі завершився капітальний ремонт фойє районного будинку культури. Нагадаємо, в 2010 році за рахунок коштів районного бюджету було відремонтовано глядацьку залу цього закладу культури. Наразі головне питання для районної влади: – як задіяти це приміщення після переходу колективу РДК в нове приміщення Центру культури та дозвілля. Розглядаються різні варіанти, але будівля точно не буде пустувати.

На Ямпільщині будуть спортивні вихідні. ХК «ДРУЖБА» візьме участь в ІI-й турнірі пам’яті відомого хокеїста Володимира Школьного, який пройде в Шостці 10-12 лютого. Ігри пройдуть на стадіоні «Свема». Планується, що в змаганнях візьмуть участь команди Києва, Вінниці, Конотопа, Дружби, Шостки. А в Ямполі пройде міжнародний волейбольний турнір Кубок М.М. Неплюєва – повідомляє «Ямпіль.INFO».

error: Content is protected !!