В Ямполі відбувся одинадцятий міжнародний турнір з волейболу пам’яті Миколи Миколайовича Неплюєва, організований з ініціативи членів місцевого осередку Партії Регіонів Сергія Киркача та Андрія Сизоненка. За перемогу в турнірі боролись команди міст Суми, Шостка, Глухів, сіл Шевченкове (Глухівський район), Воздвиженське (Ямпільський район) та збірна команда Ямпільського району.

В напруженій боротьбі перемогу здобула команда села Воздвиженського, сумчани – на другому місці. В матчі за трете місце зійшлись команди Глухівського району: Глухів та Шевченкове – перемогу здобула міська команда. Всі команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами від голови Ямпільської районної державної адміністрації Ігоря Палагина, а селищний голова Наталія Цибулько вручила спортсменам сувенірні подарунки на згадку про Ямпіль.

4 thoughts on “XI волейбольний турнір імені М.Неплюєва

  1. Интересно, почему организаторы назвали этот турнир международным? Получается Ямполь, Глухов, Шостки и Сумы – это разные народы? А ведь обещали «лучшие команды Сумской области и России». Смешно!

    1. Международным его назвали еще до этого года. Поинтересуйтесь у организаторов лично, если не понимаете почему так названо)))

  2. Видно этот турнир такой же международный как и посвященный памяти Н.Неплюева.О какой памяти может идти речь-скорее это целенаправленное и планомерное уничтожение его наследия.Кто в этом сомневается может съездить в Воздвиженское.Что касается самих соревнований, то это корпаратив волейболистов-пенсионеров не более того.

Comments are closed.

error: Content is protected !!