Свеський «Авангард» – чемпіон району з жіночого волейболу

11 березня у спортивній залі Свеської загальноосвітній школі I-III ст. № 2 “ліцей” відбулися районні змагання з волейболу серед жіночих команд.

Про це повідомляє Свеська інтернет-газета

У змаганнях взяли участь чотири команди: учениці школи № 2 “Ліцей”, ВК “Авангард” (випускники школи № 2 “Ліцей”), ВК “Авангард” та збірна команди дівчат селищ Дружби і Ямполя.

У фіналі зустрілися дві команди волейбольного клубу “Авангард”.  В яскравій напруженій боротьбі перемогу, а разом з тим звання чемпіона району, здобула команда ВК “Авангард”. Третю сходинку посіли учениці школи №2.

На жаль збірна команди дівчат селищ Дружби і Ямполя не змогла претендувати на медалі, оскільки за регламентом проведення чемпіонату району всі гравці команди зобов’язані проживати на території відповідної територіальної громади, але організатори були вдячні команди за участь в турнірі.

 Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями та кубком, від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

4 thoughts on “Свеський «Авангард» – чемпіон району з жіночого волейболу

  1. Ребята, внимательно читайте текст.Когда в районе создан такой отдел( у справах сімї,молоді,фізичної культури та спорту).Ямпольский район чуть ли не единственный в Украине где отсутствует структурный отдел (сектор) молодежи и спорта, Администрация района пошла по пути економии и возложила эти обязанности на отдел образования Поэтому взрослым и профессиональным спортом в районе заниматься практически некому, кроме энтузиастов.

  2. Да какая разница как называется отдел ! За то сейчас очень видно хорошая работа женщины (не знаю фамилии) которая занимается спортом в районе и продвигает его, который в свою очередь запустил Смирнов!

    1. И куда она его продвинула? или правильно сказать задвинула?

Comments are closed.