Документи подали лише 40% випускників району, це найнижчий показник в області

– Є випадки, коли випускникам відмовляли в реєстрації, – розповідає Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру якості освіти. – Типовими помилками є те, що випускники не надали копію атестату, фотокартки або надіслали документи без підпису.
Перевірити стан реєстрації можливо на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Стан опрацювання реєстраційних документів ЗНО». подготовка к огэ и егэ Сервіс надає можливість перевіряти та відслідковувати стан надходження документів, їх опрацювання, відправку сертифікатів за номером реєстраційної картки.

Окрім того, Олександр Сидоренко повідомив, що цього року абітурієнтам Ямпільського району доведеться здавати ЗНО разом з мешканцями Чернігівщини. Адже на базі міста Шостки було створено міжобласний округ проведення ЗНО. Тож, окрім мешканців Ямпільського, Шосткинського та Середино-Будського районів там складатимуть іспит випускники Новгород-Сіверського району.

Нагадаємо, реєстрація на ЗНО триває до 17 березня. Основна сесія відбудеться з 23 травня до 16 червня, додаткова – з 3 по 12 липня

error: Content is protected !!