Районній організації ветеранів – 30 років

Сьогодні в Ямполі відзначали тридцяту річницю з дня створення районної організації ветеранів, яка працює на Ямпільщині з 1987 року.

Урочистості відбулись в Територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких  непрацездатних громадян. Привітати активістів ветеранського руху прийшли представники районної влади, керівники підрозділів, які безпосередньо займаються соціальним обслуговуванням людей похилого віку та школярі.

Для винуватців свята був організований невеликий концерт, не обійшлось і без традиційного вручення почесних відзнак. Зокрема, грамотою з рук голови районної державної адміністрації та голови районної ради був нагороджений лідер організації Петро Могила.

 Для довідки: перша конференція Ямпільської районної організації ветеранів відбулась 7 лютого 1987 року, першим її керівником був обраний М.І. Антипенко. Пізніше організацію очолювали Г.О. Собакинських  та В.П. Свистунов, нинішній голова П.Г. Могила був обраний у 2007 році.

3 thoughts on “Районній організації ветеранів – 30 років

    1. А в качестве приглашенного гостя он не мог присутствовать, не думал? Лишь бы что слепить, что за народ

  1. Громадська організація”Інвалідів Хутір-Михайлівська” вітає ветеранську організацію з 30-ти річним ювілеєм. Приємно що органи місцевого самоврядування відзначили і звернули увагу на цю подію. Громаді інвалідів Ямпільсько-Середино-Будського районів лише 3 місяці, проте 02.03.2017 року виповнилось 10 років як я є активістом Конотопського віділення товариства сліпих теж ювілей!

Comments are closed.