Всі найцікавіші новини району Ви, як завжди, можете прочитати на сторінках районної газети «Голос часу». Ми підготували для вас цікаві інформаційні і аналітичні матеріали, у яких знайшли своє відображення всі події, якими Ямпільщина жила протягом третього тижня березня.

«Загадкова смерть»: у вівторок на околиці Ямполя знайшли тіло людини. Селищем поширюються чутки, що померлий мав відношення до вбивства, що сталось в Ямполі у лютому і йому просто помстились. Тож, що це, нещасний випадок чи чергова розправа?

«У полум’ї пожеж»: Ямпільщина б’є всі рекорди по кількості пожеж. Палають не лише поля та ліси, а і приватні домогосподарства. Тож, яких збитків наніс вогонь ямпільчанам і кому вони мають за це «завдячувати»?   

«Я планую, що ця школа нам непотрібна»: відверте інтерв’ю з новообраним Свеським селищним головою Юрієм Філоновим. Що вже вдалось зробити новому меру «робітничого селища» і яке бачення він має щодо майбутнього Свеси?

«ІDпаспорти для ямпільчан»: а Ви знали, що тепер в Ямполі можна подати документи для отримання закордонного паспорта і паспорта громадянина України нового зразка? Ми розкажемо Вам про нові послуги районного сектору міграційної служби…

«Отримати спеціальність»: ми розкажемо Вам, які професії можуть освоїти випускники не виїжджаючи за межі району. А також Ви дізнаєтесь, чи вдалось єдиному професійно-технічному закладу району пройти атестацію в цьому році.

2 thoughts on “Вийшов у світ одинадцятий номер «Голос часу»

  1. Это как вы че там вообще страх потеряли ???«Я планую, що ця школа нам непотрібна»: відверте інтерв’ю з новообраним Свеським селищним головою Юрієм Філоновим. Що вже вдалось зробити новому меру «робітничого селища» і яке бачення він має щодо майбутнього Свеси?

  2. Вообще Филонов с катушек слетел, зачем мы за него голосовали , нужно посёлок сохранять, каждое рабочее место и т.д., видно что ни опыта ни таланта нет, очень жаль.

Comments are closed.