В Ямполі будують новий спортивний майданчик

В селищі продовжуються роботи по встановленню комплексу вуличних тренажерів, що були придбані за рахунок коштів на виконання депутатських повноважень депутата обласної ради від Радикальної партії Лілії Ричкіної.

Вуличні тренажери встановили працівники Ямпільської селищної ради та активісти молодіжної організації «Молодь Ямпільщини» на пустирі біля селищного хокейного майданчику. Тренажери доповнили комплекс з турніків та брус, які були тут встановлені «Молоддю Ямпільщини» ще п’ять років тому.

Перші чотири вуличні тренажери вже доступні для всіх бажаючих, ще один тренажер буде встановлений за кілька днів. На них можуть абсолютно безкоштовно займатися всі бажаючі. Існують лише вікові обмеження – діти до 14 років допускаються до занять тільки у супроводі дорослих.

Сьогодні з ходом будівельних робіт ознайомилась депутат обласної ради Лілія Ричкіна, яка відзначила, що в цьому році комплекс обов’язково буде доповнений новими вуличними тренажерами, а Ямпіль зможе розраховувати і на фінансування інших проектів з депутатського фонду представниці Радикальної партії.   

1 thought on “В Ямполі будують новий спортивний майданчик

Comments are closed.