Роботи проводяться під приводом будівництва пилорами, серед завезеного обладнання помічені реторти для виробництва деревинного вугілля.

Про це Ямпіль.INFO щойно повідомили очевидці події

Як відомо, в минулому році були проведені громадські слухання на яких люди одноголосно виступили проти шкідливого виробництва на території населеного пункту.

Мешканці села вимагають негайної реакції з боку місцевої влади та правоохоронних органів. Готуються звернення до прокурора Сумської області та голови Сумської обласної державної адміністрації.

11 thoughts on “Мешканці Неплюєва б’ють на сполох – в селі встановлюють бочки для виробництва деревинного вугілля

 1. Наверное если и ставится пилорама, то с разрешения главы райгосадминистрации. Откаты надо смотреть будут…

 2. территория поселкового совета. Скорей всего, хотели поставить тайно и не районное, ни поселковое руководство об этом не знает. Выводы можно будет делать по их реакции.

 3. Поссовет плевал на людей им главное деньги.Они знали про эти бочки с того времини,когда продали этот участок.

  1. На сессии поссовета депутаты проголосовали против сдачи в аренду участка в Неплюево ,но Тарануха не дурак – он выкупил себе там домик и теперь на территории своей частной собственности, что хотит, то и творит.

 4. Право на землю і право на здійснення господарської діяльності – це різні речі. Для початку робіт по виробництву деревинного вугілля потрібні дозволи, їх у Таранухи немає. Стаття 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності» передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини. Чекаємо реакції поліції – заява про вчинення правопорушення вже зареєстрована, на місці працювала оперативна група.

 5. А чего вы так переполошились то? Услышали редкое слово-ПРОИЗВОДСТВО?
  Когда там скипидарный завод был никто не переживал за экологию. Зато когда сейчас лес вырезают нескромными масштабами-это хорошо. А когда что то из отходов этого леса будут ПРОИЗВОДИТЬ и платить НАЛОГИ – это нехорошо. Не поймёшь ас, Ивановых…. )))))

  1. Ха-ха, Тарануха как раз и будет спасать лес от вырубки и будет дыметь из отходов. На сколько он законопослушный можно понять уже по нелегальной заправке.

  2. ВАЛик если ты такой умный, то купи домик в Неплюеве и подыши свежим воздухом!

Comments are closed.