Свесянка перемогла на «Bukovel Art Fest 2017»

Як інформує інтернет – видання news.svessa.net.ua, з 26 по 29 березня в самому серці Карпат – місті Татарів Івано-Франківської області, пройшов 2-й Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Bukovel Art Fest 2017».

У конкурсі з вокалу приймали участь юні вокалісти з різних куточків України. До складу представницького журі увійшли і відомі артисти Тетяна Піскарьова та Владислав Яма.

Свесянка, учениця КЗ “Ямпільська районна дитяча музична школа” Дарина Догод (клас викладача Ковальової С. О.), гідно представила свій навчальний заклад та в цілому Ямпільський район на конкурсі.

За підсумками виступів учасникам старшої категорії було присуджено три призових місця: два перших – вокалісткам з Харкова, та третє, яке в конкурентній боротьбі здобула Дарина.

Та це ще не остаточна перемога. Битва переможців різних конкурсів буде проводитись у листопаді 2017 року в м. Київ в Concert-hаll Freedom. Тож побажаємо Дарині та її викладачу гарно підготуватись до наступного туру, щоб і надалі гідно представити наш Ямпільський край в столиці України.

1 thought on “Свесянка перемогла на «Bukovel Art Fest 2017»

Comments are closed.