П’ятдесят юних ямпільчан долучились до патріотичного проекту молодіжної організації «Молодь Ямпільщини»

Ще восени минулого року організація подала його на обласний конкурс молодіжних проектів і здобула переконливу перемогу. Тож, проект «Школа патріотів» проводився за підтримки Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

Наметовий табір «Молоді Ямпільщини» розпочав свою роботу 1 травня, протягом декількох днів п’ятдесят юних ямпільчан, а також мешканців інших населених пунктів району мали змогу пройти унікальний курс, який поєднав у собі і туризм, і військову справу, і патріотичне виховання. Діти не лише вчились орієнтуватись на місцевості та грали в захопливі військово-тактичні ігри, такі як «Зірниця» та Лазертаг, а і безпосередньо спілкувалися з учасниками антитерористичної операції та волонтерами.

– Звичайно, найзахопливішою частиною табору була багатоденна військово-тактична гра «Зірниця», особливо в нічний час, коли ми шукали «ворожі» табори в лісі і захищали прапор свого загону, – розповідає учасник походу Олексій Павленко. – Дуже емоційно пройшли презентації матеріалів про наших друзів по організації, які зараз перебувають в лавах українського війська. Вони повинні знати, що ми ними пишаємось і беремо з них приклад.

Зазначимо, що «Молодь Ямпільщини» активно працює з 2010 року, це вже був восьмий за ліком весняний наметовий табір від молодіжної організації.

 

1 thought on “В Ямполі відбулась «Школа патріотів»

  1. Красавцы.Продолжайте в том же духе.Молодые парни должны проходить такие испытания)))

Comments are closed.