Порошенко заборонив соцмережі ВКонтакте і Одноклассники

В Україні заблокують доступ до Яндексу, ВКонтакте і Одноклассников – указ Порошенка

Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж ВКонтакте і Одноклассники, а також Яндексу.

Текст указу опублікований на офіційному сайті глави держави. “Заборона Інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru)”, – сказано у повідомленні.

Зокрема, в указі наголошується, що доступ буде заблокований на три роки. Провайдери також повинні будуть заблокувати доступ до сервісів Mail.ru та “Мэйл.РУ ГРУП”. Варто зазначити, що зокрема буде заблоковано і доступ до сайту “Кинопоиск”.

Блоковані також будуть сайти антивірусних компаній «Лабораторія Касперського» і DrWeb.

Економічні санкції (блокування активів, заборону на транзакції і мовлення) також введені проти найбільших російських телекомпаній: «ТВ Центр», ВГТРК, «НТВ-Плюс», «Зірка», ТНТ, РЕН-ТВ.

Згідно з даними «Інтернет Асоціації України», домени Vkontakte, Yandex, Odnoklassniki і Mail.ru є одними з найвідвідуваніших в Україні. Так, середнє значення денної частки аудиторії в березні поточного року в Vkontakte становило 52%, Yandex – 41%, Odnoklassniki – 33%, і Mail.ru – 31%. Частка людей серед цільової аудиторії, які відвідували ресурс принаймні один раз на місяць, у Vkontakte становила 71%, Yandex – 64%, Odnoklassniki – 51%, Mail.ru – 64%. 

10 thoughts on “Порошенко заборонив соцмережі ВКонтакте і Одноклассники

 1. Нет, ну это уже вообще!!!! В этих соц сетях МОИ личные фото, виде , рецепты!!! А фабрики Рошен в РФ наш президент закрыть не хочет? А перестать деньги миллионами воровать не хочет?

 2. Порошенко не прав. Если у народа забрать “фермы” – народу станет скучно и он начнёт бунтовать 🙂

  1. Против чего бунтовать?

   Ну и как бы такие “запреты” сайтов обходятся без проблем при желании.

 3. “Ферма”, “окопы”,”яндекс-карты”- шо вы, как дети,ей-богу. Если нельзя покупаать проги бухучёта у 1С, то надо будет их покупать у других оч-ч-чень хороших пацанов, если не в состоянии зайти на вк,ок или яндекс (а наверняка найдутся и такие), заходи к их конкурЭнтам, пусть у них рейтинги (и прибыль истес-сна) растут. А теперь, ВНИМАНИЕ, ВОПРОС!
  Скока чемоданов денех стоят такие санкции и кому их занесли?
  Ой-вэй, тока вслух не отвечайте, я вас умоляю.
  Ну дайте уже-ж бедному еврею заработать.

Comments are closed.