Водія, що колесив Марчихиною Будою без документів, викрили прикордонники

8 травня у Ямпільському районі прикордонники відділу «Свеса» Сумського загону затримали громадянина України, який керував автомобілем без документів.

Прикордонний наряд, який ніс службу на напрямку між українським населеним пунктом Марчихина-Буда та російським Хінель, неподалік від кордону зупинив автомобіль марки «ГАЗ» української реєстрації без вантажу. Керував транспортним засобом громадянин України. Під час перевірки документів та з’ясування мети перебування у прикордонній смузі, правоохоронці встановили, що чоловік керував автомобілем без відповідних реєстраційних документів.

Про виявлене правопорушення прикордонники повідомили працівників Національної поліції, які, прибувши на місце затримання, склали відносно громадянина адміністративні матеріали за ст. 126 (керування транспортними засобами особами, які не мають права керування або водіями, які не мають при собі чи не пред’явили для перевірки відповідних документів) КУпАП.

Таким чином прикордонники скористались своїми розширеними повноваженнями відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 року №790. Відповідно до них установлено обов’язок водія під час зупинки уповноваженою особою Держприкордонслужби транспортного засобу в межах прикордонної смуги та контрольованого прикордонного району пред’явити для перевірки відповідні документи, а також дати можливість оглянути транспортний засіб і перевірити номери його агрегатів.