З чим пов’язана показова результативність охоронців кордону у «Хуторі Михайлівському»?

Митні та прикордонні служби в «Хуторі Михайлівському» звітують про виявлену контрабанду і про спроби підкупу співробітників

Лише за останні дні зловмисники щонайменше тричі намагались перемістити контрабандні товари через державний кордон.

19 травня під час перевірки поїзда сполученням «Кишинів-Москва» прикордонники попередили спробу контрабанди 600 кг м’ясопродукції. 20 травня службова собака винюхала 20 грамів психотропної речовини рослинного походження у потягу, що рухався до Москви. В цей же день, прикордонники спільно з працівниками митниці у вагоні поїзда «Москва-Кишинів» виявили 8 упаковок з манометрами надлишкового тиску «МП3-УУ2».

З «Хутору Михайлівського» надходила і інформація про спробу підкупу прикордонників. 19 травня, під час здійснення прикордонного контролю потягу сполученням «Москва-Кишинів», прикордонники виявили громадянина Вірменії, який в’їжджав в Україну з метою продовження терміну реєстрації на території Росії. В ході проведення контролю другої лінії 49-річний чоловік з метою безперешкодного перетину кордону запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в розмірі 4000 російських рублів.

Нагадаємо, нещодавно на цьому ж митному пості «Хутір Михайлівський»  співробітники СБУ на хабарі затримали митника. Старший державний інспектор митниці  був спійманий на гарячому, під час отримання хабаря від одного із пасажирів поїзда «Москва-Львів». За свої послуги корупціонер просив у пасажира 100 доларів. Більше того, слідчим вдалось з’ясувати, що затриманий систематично вимагав хабарі з пасажирів потягів, за те, щоб не перевіряти їх багажі під час перетину державного кордону. Корупціонер навіть намагався чинити опір правоохоронцям.

1 thought on “З чим пов’язана показова результативність охоронців кордону у «Хуторі Михайлівському»?

  1. Хутор – это кормушка для не только для погранцов, но и таможенников и ментов. Там собираются миллионы взяток и только слепой этого не видит.

Comments are closed.