За що проголосували ямпільські депутати?

19 травня в Ямполі в Будинку рад відбулась чергова сесія районної ради на якій депутати прийняли десять рішень. Ми проаналізували всі з них і виокремили питання, на які слід звернути увагу мешканцям Ямпільщини.

Літнє оздоровлення

Депутати прийняли програму оздоровлення та відпочинку дітей і виділили близько 285 тисяч гривень з районного бюджету на її реалізацію. Левова частка цих коштів 150 тисяч гривень буде витрачена на придбання та здешевлення путівок в позаміський оздоровчий табір імені Кості Яніна, ще 135 тисяч гривень на відпочинок дітей у пришкільних, мовних, профільних таборах загальноосвітніх та позашкільних закладів, таборах праці та відпочинку та  оздоровчих таборах області. Окрім того, на ці потреби планують спрямувати 56 тисяч гривень обласного бюджету та близько 55 тисяч гривень з інших джерел.

Загалом літнім оздоровленням планують охопити 990 дітей району, але якщо 100 дітей відпочиватимуть у таборі імені Кості Яніна, то 886 дітлахів залучать до різноманітних таборів, що діятимуть при школах та позашкільних закладах, ще 4 дитини оздоровиться у таборах області. Варто відзначити, що дітям пільгових категорій планують придбати безкоштовні путівки, їх розподілом займеться спеціально створена комісія при районній державній адміністрації.

Обласні кошти

Депутати внесли зміни і до програми соціально-економічного розвитку та бюджету району на поточний рік. У більшості ці зміни стосувались прийняття обласних коштів, які були виділені закріпленими за районом депутатами обласної ради. Зокрема були передбачені видатки на придбання дитячих майданчиків, акустичну апаратуру та спортивний інвентар для шкіл, пральної машини та постільної білизни для дитячих садочків, а також на реалізацію заходів з благоустрою населених пунктів. Загалом, на ці потреби було виділено понад 107 тисяч гривень.

Робота депутатського корпусу

Окрім того, депутати вирішили зробити свою роботу більш прозорішою для виборців та прийняли положення про порядок висвітлення своєї діяльності. Зокрема ним передбачено, що кожен депутат районної ради матиме змогу представити щорічний звіт про свою роботу в районних засобах масової інформації.

Торкнулись зміни і плану роботи ради, в який за наполяганням депутатів були внесені додаткові питання про заслуховування інформації начальника  Ямпільського відділення поліції та керівника Шосткинської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Ямпільського району, а також питання про стан доріг в Ямпільському районі та заходи щодо приведення їх в належний стан. Всі ці питання будуть розглянути депутатами у третьому кварталі року.