17 червня на базі Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» відбудеться чемпіонат району з настільного тенісу. Початок змагань о 09.30 год.

Змагання – командні. До участі в змаганнях допускаються команди населених пунктів району, складені з гравців не молодше 16 років, які народилися або проживають на території відповідної територіальної громади не менше одного року та за станом здоров’я допущені до змагань згідно із висновками лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання учасників. Також допускаються особи, які працюють на території району (за наявності запису в трудовій книжці).

Склад команди: 4 спортсмени: 3 чоловіки, 1 жінка + представник команди. Усі учасники повинні мати спортивну форму, м’яке взуття, ракетку та кульку для настільного тенісу.

У змаганнях можуть брати участь не більше двох команд із одного населеного пункту.

Відділ освіти, молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації запрошує спортсменів, активістів, ветеранів спорту району взяти участь у змаганнях та повболівати за учасників чемпіонату району з настільного тенісу.