На Сумщині людина померла від ботулізму

Вночі помер житель Недригайлова у якого 5 червня було встановлено харчовий ботулізм після вживання в їжу в’яленої риби, походження якої встановити не представляється можливим.

Як повідомляє Управління Держпродспоживслужби в Ямпільському районі у хворого через декілька годин виникли наступні симптоми: загальна слабкість і слабкість в ногах, сухість в ротовій порожнині, поперхування, порушення зору та мовлення. Хворий був госпіталізований у інфекційне відділення ЦРЛ, а після погіршення стану переведений до реанімаційного відділення Сумської обласної інфекційної клінічної лікарні ім. З.Й.Красовицького.

Управління Держпродспоживслужби в Ямпільському районі  нагадує основи профілактики ботулізму

При домашньому консервуванні забезпечити повне дотримання правил гігієни та технології. Герметично закриті консерви – потенційно небезпечні. Особливо – гриби, які неможливо повністю очистити від частинок ґрунту, де можуть знаходитися спори збудника ботулізму.

Консерви домашнього приготування з овочів, фруктів, грибів, м’яса, тощо, перед вживанням для руйнування ботулотоксину доцільно прогрівати до 100°С протягом 30 хвилин.

Перед вживанням домашніх консервів – піддати кип’ятінню вміст банки протягом 15-20 хвилин для руйнування ботулінічного токсину. Продукти, які неможливо піддати подібному температурному впливу, зберігати при температурі нижче +10о С.

Не купувати та не вживати в їжу консервовані продукти, в’ялені рибу та м’ясо сумнівного походження та з місць стихійної торгівлі.

В жодному разі не можна вживати в їжу м’ясні та рибні консерви, якщо залізна банка роздута, деформована.