Хто забруднює Ямпіль?

Недобросовісні рекламісти постійно порушують правила благоустрою і розміщують нові оголошення на  заборах, колодязях, зупинках громадського транспорту та електроопорах.  

Роздруковані на папері оголошення виглядають більш-менш привабливо лише декілька днів – до першого дощу, а потім спотворюють вигляд наших вулиць. До того ж, ямпільчан відверто дратують такі папірці біля їх домівок, де вони намагаються зберегти чистоту і порядок.

Реклама в невстановлених місцях – грубе адміністративне порушення, але невідомо про випадки притягнення «рекламістів» до відповідальності. Місцева влада фізично не може проконтролювати всі вулиці, а тому відповідальність лягає на нас – мешканців.

Мабуть, варто почати діяти – робити зауваження розклейщикам, змушувати їх відшкрібати оголошення з заборів,  звертатися до поліції… Зауважимо, що мова йде не про пересічних людей, які хочуть продати дім, чи квартиру, а про солідні підприємства.

5 thoughts on “Хто забруднює Ямпіль?

  1. Нужно звонить по номерам и требовать очистки столбов и заборов. А щё не мешало бы оштрафовать – нарушители известны. Особенно раздражает, что среди них сразу два ямпольских

  2. А вы думаете им не звонят??? Мер лично обзванивает и требует убрать рекламу и не клеить впреть. Я знаю, мне звонила…….

  3. Уважаемый редактор, при публикации фото необходимо убирать номера телефонов иначе это реклама, а в целом статья актуальная.

  4. А мер би краще не надзвонювала, а взяла б i повстановлювала дошки для реклами.

Comments are closed.