Малі громади будуть створені, але розвиватись не зможуть

До такої думки схиляються експерти       

Повідомляє СпецКор

В області обговорюють новий територіальний устрій, який презентували реформатори. За документом, який через тиждень винесуть на голосування облраді, деякі села стануть частинами міст або нових громад. Загалом буде 47 об’єднаних територіальних громад замість раніше запропонованих 55-ти.

За словами директора Сумської філії «Центру розвитку місцевого самоврядування» Олександра Хоруженка, для того, щоб реформу довести до кінця і зробити більш якіснішою, потрібно вносити зміни у перспективний план області. Якщо цього не зробити, Сумська область ітиме на занепад, а реформа на цьому може просто зупинитися, бо створювати далі громади без внесення змін буде неможливо.

На півночі області зміни до перспективного плану поки що не вносили. Відповідно до проекту Перспективного плану, її розділили на Зноб-Новгородську, Середино-Будську, Шосткинську, Ямпільську, Дружбівську, Свеську, Конотопську, Глухівську, Шалигінську, Новослобідської Єсманську, Путивльську та Кролевецьку ОТГ. На думку експертів, більшість громад на кордоні України хоч і будуть створені, проте гарно розвиватися не зможуть.

3 thoughts on “Малі громади будуть створені, але розвиватись не зможуть

  1. “На думку експертів, більшість громад на кордоні України хоч і будуть створені, проте гарно розвиватися не зможуть.”

    Одна баба сказала другой, а другая третей, на думку каких именно экспертов опирается автор статьи указывать не нужно?
    Или вся проблема в том что газета ямпольская и этому пгт не выгодно что все нормальные населённые пункты от него отсоединяются?

  2. А ты не пробовал перейти по ссылке на источник публикации (для особо умных – она синяя).
    А так ты конечно прав, Чуйковке было выгодно, что её школа стала начальной, сразу расцвела Дорошовка в Дружбинской ОТГ . А какие перспективы ждут Орловку, Никитовку, Княжичи и МарБуду. Это ж огого!!! Зачем им школы, зачем свой бюджет, свой председатель?!!!

Comments are closed.