В Ямполі обговорили доцільність об’єднання громад

Питання створення Ямпільської об’єднаної територіальної громади вперше було винесено на розгляд громадськості

Думки учасників «круглого столу» розділились. Більшість ямпільчан виступили за те, що створення громади є недоцільним, зважаючи на численні ризики. Тим не менш, звучали і протилежні думки.

За результатами обговорення, учасники круглого столу запропонували внести зміни до перспективного плану формування спроможних територіальних громад і передбачити, на випадок примусового об’єднання, створення лише однієї об’єднаної громади на території Ямпільського району, що залишилась після створення Дружбівської ОТГ.

На думку ямпільчан, лише у такому разі буде можливо зберегти всі ті заклади соціальної сфери, які існують сьогодні в районі.

Відео частина №1

Відео частина №2

Відео частина №3

3 thoughts on “В Ямполі обговорили доцільність об’єднання громад

  1. Громадська організація “Інвалідів Хутір-Михайлівська” реєструвалось 3.5 років, безліч було багато балачок сумнівів і тільки реєструвалось на єтузіазмі і на прикладі Конотопського відділення товариства сліпих до якого входить Ямпільській, С-Будській, Глухівські та інші райони. Така об’ємна теріторія спонукало реєстрирувати громаду інвалідів з центром в м.Дружба на Ямпільській і С-Будські райони на самофінансуванні бути незалежними від влади і політики. Населення зменшуеться роботи не було і не буде – вихід залучати населення ,брати дітей на вихування шоб була робота не тільки для повноцінних сімей. оформлення важке бути сміливим на прикладі Белорусії. А так тільки будемо місити болото і об’єднання громад не поможе .Вказівка з Києва і треба використовувати. Будьмо!

  2. Потратил время,досмотрел до конца!!!Скажу пару слов!Селищный голова держится за свое место,руками и ногами!Потому не инициирует объединения!Перший заступнык головы РДА-явно задавлен авторитетом обеих дам слева,потому выглядит не убедительно!Голова райсовета,со своей абсолютно ничем не обоснованной “думкой” выполняет чей то заказ и боится роспуска райсовета,т.к.учитывая прошлые коррупционные действия как самой так и ее семьи в ОТГ им не светит!Молодой депутат райсовета(не знаю фамилии)говорит больше по сути и по делу и еще парень сидит спиной(черненький)видно,что развитый и в теме! А в общем сборище не очень развитых и не очень грамотных людей!

    1. А что же Вы ,такой развитый и грамотный, не пришли на обсуждение, не высказали свое мнение? Хотя, судя по тому, что не знаете фамилий активистов, которые немало сделали для поселка, Вы совершенно далеки от жизни Ямпольщины. И называть “сборищем” людей очень некорректно, это не очень хорошо говорит о Вашей личности(

Comments are closed.