Ямпіль підключили до 3G інтернету

СМС – повідомлення такого змісту отримали абоненти мобільного оператора Київстар

«3G вже у Вашому населеному пункті! Просто оберіть 3G-мережа в налаштуваннях телефону. Оплата за умовами Вашого тарифного плану. Більше можливостей у нових тарифах 477*3», – вказано у повідомленні.

Водночас, на спеціальній інтерактивній карті 3G-покриття на офіційному сайті компанії Ямпіль позначений, як такий, що не має анонсованого покриття.

Ми зателефонували на гарячу лінію Київстару, де оператор Олександр підтвердив, що Ямпіль був підключений до 3G – інтернету. За його словами, в Свесі та Дружбі ця послуга ще недоступна, хоча мережа може доходити і до цих населених пунктів.

Нагадаємо, раніше ямпільчани відчули значне погіршення якості зв’язку, в окремі дні мережа взагалі була недоступна. запрещенных сайтов тор браузера Можливо, в цей час проводились роботи по монтажу нового обладнання.

Що таке 3G?

3G (англ. 3rd Generation) — «третє покоління технології мобільного зв’язку» — набір послуг, який включає високошвидкісний мобільний доступ до мережі Інтернет та технологію радіозв’язку.  Мережі 3G працюють на частотах дециметрового діапазону (близько 2 ГГц), швидкість передачі даних становить понад 2 Мбіт/с.

1 thought on “Ямпіль підключили до 3G інтернету

  1. В Свессе и Дружбе данная услуга доступна уже более 2-х недель и такие же смс мы получили 22.06.2017, в этот же день заработал скоростной Интернет и всем пользователям были предоставлены бесплатно 3 тыс. Мб для бесплатного доступа на протяжении месяца в Интеренет.
    Так что, в которой раз “Центр вселенной”, не таким уж важным оказался.

Comments are closed.