15 березня відбудеться онлайн-конференція з начальником відділу освіти  Ямпільської районної державної адміністрації Іриною Калюжною. Тема розмови: завершення навчального року 2011-2012, зовнішне незалежне оцінювання та вступна кампанія 2012 року.

Запитання можна поставити в форму для коментарів:

12 thoughts on “Онлайн-конференція з Іриною Калюжною

 1. Ірина Володимирівна, мене цікавить кадрове питання – в яких фахівцях потребує наш район в 2012-2013рр.? Яка робота проводиться вже сьогодні по забеспеченню кваліфікованними спеціалістами всіх шкіл району?

 2. Як на Вашу думку – чи доцільно утримувати школи, у яких кількість педагогів перевищує, або дорівнює кількості учнів? Чи є такі школи в нашому районі? Чи планується закриття якихось шкіл в районі?

 3. П. Ірино! Чому в Україні не діє програма заохочення до вивчення української мови?
  За прикладом західних країн.
  Може не так соромно було-б слухаючи виступ прем єра.
  І афганським ,пакістанським…заробітчанам легше було-б.

 4. Чи правда, що в цьому році через Євро навчальний рік закінчиться значно раніше? Коли в цьому році відбудеться випускний бал? Випускні іспити?

 5. Ваше бачення розвитку освітніх закладів саме в Ямполі. Розміщення районних позашкільних закладів( РЦДЮ,ДЮСШ),які мають великий професійний потенціал.Ситуація з наявністю малої кількьсті учнів в двох школах та необхідність утримання їх.

 6. Як відомо, освіта відноситься до бюджетної сфери, якої кожного року не вистачає коштів.Тож приходиться рік від року еконормити.На чому планує з економити відділ освіти у наступному навчальному році? Чи будуть закриті якісь навчальні заклади району? Не планується зведення в один заклад позашкільних установ?

 7. Чи планується в цьому році придбання шкільних автобусів для підвозу учнів шкіл району?

 8. Декілька років по тому більшость освітян районну отримали земельні ділянки.Ямпільські педагоги в своїй більшості свої наділи землі передали в аренду одній аграрній компанії, яка обіцяла зробити земельні пасполрти і сплачувати за аренду гроші.Та вийшло так, що своїх обіцянок вона не виконала. Тепер педагоги не знають де їхня земля, хто її використовує, хто отримує гроші.Як захисник інтересів освітян району, відділ освіти,очолюванний Вами, що робить з цього питання?

 9. Ірина Володимирівна! Яка Ваша думка щодо збирання в школах району щомісячних коштів з батьків?Ці побори з добровільних поступово переросли в обов’язкові, тим паче проводяться вони без звіту збираючих.

 10. Ірино Володимирівна, соромно проходити повз будівлю де знаходиться райдержадміністрація та Ваш відділ освіти – дошка пошани порожня. Хіба ми не маємо навчати дітей любові до свого району?!! У вас же такі чудові художники і керівник у них начебто є. Чи не може цей «педогог» проявити любов до свого селища та району та виконати цю не складну роботу по оформленню стендів?

Comments are closed.

error: Content is protected !!