Ямпіль залишився без кабельного телебачення

У місцевого провайдера закінчився строк дії ліцензії, а тому він більше не має права надавати телекомунікаційні послуги

Про це Ямпіль.INFO повідомила представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко

– З 2007 року в Ямполі послугу кабельного телебачення надає провайдер ТОВ «Телерадіокомпанія «Глухівські телекомунікаційні системи», який отримав від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення ліцензію на десять років. Вчора, 16 липня, строк дії ліцензії закінчився. Станом на 14.07.2017 заяв на подовження терміну дії ліцензії до Національної ради від провайдера «Глухівські телекомунікаційні системи» не надходило. Наголошую, що рішення про продовження діяльності або її припинення приймає виключно керівництво компанії.

Однак, до Національної ради надійшла заява від ТОВ «Едельвейс ТВ» на видачу ліцензії провайдера програмної послуги (територія розташування багатоканальної мережі я – смт. Ямпіль). Також ТОВ «Едельвейс ТВ» подало до Національної ради заяву на видачу ліцензії провайдера на смт Свеса. Дані заяви знаходяться на розгляді Національної ради.