В Україні проведуть верифікацію субсидій

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій ЗУБКО

«Сьогодні потрібно проводити верифікацію субсидій і визначити тих, хто дійсно потребує державної підтримки. Коли Уряд приймав рішення про ринкову вартість газу, держава запровадила інструмент захисту громадян, – наголосив Геннадій Зубко. – Сьогодні велика частина домогосподарств, а це майже сім мільйонів, отримують субсидії. До кінця 2017 року з бюджету на субсидії витратять 70 млрд гривень. Витрачати такі кошти на субсидії і не інвестувати в енергоефективність ми не можемо як держава, яка прагне бути енергонезалежною».

Віце-прем’єр зазначив, що в першу чергу потрібно проводити верифікацію, потім монетизацію та, найголовніше – рухатися до збільшення доходів громадян.

За його словами, верифікація субсидій вже почалася на рівні місцевих органів влади, а 19 липня на засіданні Уряду було прийнято рішення щодо створення центрального реєстру, де буде зібрана вся інформація про отримувачів субсидій.

«Після того, як ця інформація буде сконцентрована у центральному реєстрі, будуть прийняті рішення щодо верифікації», – зазначив Геннадій Зубко.