Дружбівська ОТГ досі не прийняла жоден медичний заклад

Про це повідомив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр Сітак.

«Із об’єднаних територіальних громад, які в минулому році пройшли вибори, досі Зноб-Новгородській, Дружбівській і Недригайлівській ОТГ не передано жоден медичний заклад. Чим довше ви затягуєте процес передачі вам повноважень, тим більше ми будемо з вами заходити в глухий кут і гальмувати проведення реформи на Сумщині», – зазначив чиновник.

Посадовець відзначив, що процес децентралізації пов’язаний не просто з укрупненням території, а з передачею повноважень.

1 thought on “Дружбівська ОТГ досі не прийняла жоден медичний заклад

  1. Вчора завітав в Дружбівську міську раду з ранку запитав як юридична особа в загальному відділу подати заявку чи на сесію чи на виконком громади питання про хворих людей з інтелектуальним захворюванням. А після обіду виникла суперечка що приймає заявку “нагрубил не мог нормально объяснить”. Позачергова сесія на 14 годин бюджетне питання, може твоє питання і не буде включене. Так мене керівника громадськоі організаціі “Інвалідів Хутір-Михайлівська” не взяли до Сум 02.06.2017 на прийом міністра охорони здоров’я. Розраховують, що я похожу та відстану. Я вже не сам, населення відкрито вислувати за своєю підписом думку стережеться, бо сразу включать тиск адмінресурсу. Ні одного чиновника не притягли до відповідальності не цільового використування бюджетних коштів, а як хвори люди з інтелектуальним захворювання бомжували по місті Дружба так і бомжують хоть при якій владі чи громаді. Яке воно місто на хутор статус надо переводити, віділии саме менше бюджетних коштів через малу численність населення і теріторіальна громада не потяне самотужки медични заклади. Хто був обраний і в депутати лізли щоб вирішувати бюджет громади, а про людей сами повинни нести тягар статуса міста.

Comments are closed.