Андрій Божок: «Ремонт очисних споруд – це проблема не лише Ямполя, а і всієї області»®

Депутат Cумської обласної ради домагатиметься виділення коштів з екологічного фонду державного бюджету

20 липня Ямпіль з робочим візитом відвідали депутати Сумської обласної ради Андрій Божок та Лілія Ричкіна. Народним обранцям надійшло декілька звернень від мешканців районного центру, які стосувались неналежної роботи аварійних очисних споруд, тож депутати вирішили особисто пересвідчитись у масштабах проблеми.

– Очевидно, що очисні споруди вичерпали свій ресурс і, якщо терміново не провести їх капітальний ремонт, Ямполю загрожуватиме екологічне лихо, – зазначив Андрій Божок. – Ми розуміємо, що у місцевого бюджету немає можливостей, щоб самостійно профінансувати цей проект, але проблема ремонту очисних споруд – це проблема не лише Ямполя, а і всієї області. Ми домагатимемось виділення коштів з екологічного фонду державного бюджету, ремонт ямпільських очисних неможливо відкладати», – зазначив депутат.

Паралельно депутати провели прийом громадян. Першими на нього завітали мешканці двох колишніх гуртожитків по вулиці Заводській та бульвару Ювілейному і попросили розібратись з необґрунтованими тарифами на послуги з утримання будинків. Один з пенсіонерів попросив домогтися від комунального підприємства провести роботи по відводу стічних вод від під’їзду, на який від нього вимагають «два мішки цементу». Директор музичної школи попросила допомогти закладу з музичним обладнанням, а мешканці Княжич звернулись до депутатів з проханням посприяти у відновленні автобусного сполучення з районним центром. Не обійшлось і без прохань про виділення допомоги на лікування. Кожне з цих питань було прийняте до роботи представниками Ямпільщини в обласній раді.

® матеріал розміщено на правах реклами

1 thought on “Андрій Божок: «Ремонт очисних споруд – це проблема не лише Ямполя, а і всієї області»®

  1. Посмотрели,попиарились,сфотографировались,а ВОЗ и ныне там.Действий-НУЛЬ.

Comments are closed.