Жодна сесія обласної ради в цьому році не обходиться без питань, які прямо чи опосередковано стосуються нашого району: екологія, транспорт, освіта, медицина, житлово-комунальне господарство… Всі їх озвучують представники Ямпільщини у обласному парламенті.

Серед найактивніших наших депутатів – Лілія Ричкіна, яка за два роки роботи в облраді вже встигла стати нашим надійним помічником в обласному центрі. Сьогодні ми вирішили поставити їй декілька питань.

Ліліє В’ячеславівно, на останній сесії обласної ради Ви озвучили депутатський запит, який стосувався відновлення курсування вагонів першого та другого класу в електропотягу Київ – Зернове.

Насправді проблема значно глибша і полягає у ставленні посадовців Укрзалізниці до мешканців району, яких планомірно позбавлять можливості користуватись залізничним транспортом. Погодьтесь, ненормально, коли багатотисячний районний центр, який розташований на такій важливій гілці як «Київ – Москва», не має своєї залізничної каси, а зупинка перебуває в аварійному стані.

Так, на «Івотці» зупиняються швидкісні електропотяги та потяг «Зернове-Суми», але придбати на них квиток для ямпільчан є великою проблемою. Треба або їхати до великої залізничної станції, або платити провіднику вдвічі більше, не маючи гарантії, що всю дорогу до Києва вас не змусять стояти в тамбурі.

Ми опрацювали питання і вирішили звернутися до губернатора області з вимогою поставити перед керівництвом Укрзалізниці питання про реконструкцію зупинки «Івотка» та про відновлення на ній залізничної каси. Також ми просимо обладнати електропотяги 813/814 «Зернове – Київ/Київ – Зернове» обладнанням для зчитування електронних квитків – це один з компромісних способів вирішити проблему. У такому разі, люди зможуть купувати квитки через Інтернет, і не обмінюючи їх в касі, сідати на електропотяги. Звичайно, людям старшого віку до цього потрібно буде звикати, але студенти точно оцінять таку можливість…
Ну і звичайно, вагони першого та другого класу обов’язково повинні бути у електропотягах такого далекого сполучення, адже проїхати п’ять годин з Ямполя до Києва на жорстких сидіннях дуже важко. Ми добиватимемося повернення комфортних вагонів і слідкуватимемо за тим, щоб це не супроводжувалось підвищенням вартості квитків.

Два роки поспіль Ви спрямовуєте велику частину своїх «депутатських» коштів саме в наш район, на що вони будуть витрачені?

Дійсно, за два роки депутатства я виділила Ямполю 60 тисяч гривень на виконання завдань соціально – економічного розвитку, ми намагаємось, щоб ці кошти були використані раціонально і, або приносили людям користь, або робили зовнішній вигляд населеного пункту більш привабливим.

В пріоритеті у нас створення умов для занять спортом і ведення здорового способу життя. Тому ми вирішили побудували в Ямполі спортивний майданчик з сучасними вуличними тренажерами, де абсолютно безкоштовно можуть займатися всі охочі. До речі, невдовзі ми плануємо встановити там ще один тренажер, який багатьом сподобається своєю функціональністю. Сподіваємось, що процес розбудови майданчика продовжуватиметься.
Ще однією нашою ініціативою, реалізація якої стане можливою завдяки співпраці з Ямпільською селищною радою, стане встановлення в центрі селища конструкції з написом «Я люблю Ямпіль», яка світитиметься вночі. Ще раз повторю, що це буде наша спільна з селищною радою справа. До речі, таку співпрацю ми маємо намір продовжувати і вже оговорюємо з місцевою владою наші нові проекти…

Якими ще проблемами Ямполя Ви займаєтесь?

Ви знаєте, що наша команда постійно тримає під контролем ситуацію з незаконним виробництвом деревинного вугілля в селі Неплюєве. Сьогодні ми побували ще на одному небезпечному об’єкті – аварійних очисних спорудах. Очевидно, що їх треба терміново ремонтувати, але місцевий бюджет не має для цього достатньо коштів. Тож, ми домагатимемося їх виділення з обласного та державного бюджету.

Взагалі питань багато, останні сесії обласної ради не обходяться без того, щоб ми не озвучили ту чи іншу проблему Ямпільського району.

Порядок денний формують люди, які звертаються до представників нашої команди, приходять на прийоми. А я і надалі намагатимусь робити все, щоб про проблеми Ямпільщини знали і вирішували на обласному рівні.

® матеріал розміщено на правах реклами

2 thoughts on “Лілія Ричкіна: проблеми Ямпільщини мають знати і вирішувати на обласному рівні®

  1. Да да. Там прям о наших проблемах думают. Некоторый вообще не знают в Сумах, где этот район находится))

  2. Когда сумчанам говоришь, что ты с Ямполя, то они переспрашивают:
    – Откуда? С Ялты?
    – Нет. С Ямполя!
    – А где это?

Comments are closed.