Компетентні органи перевірятимуть вагу вантажівок, які проїжджають через районний центр

 

Ямпільська селищна рада дала дозвіл управлінню Укртрансбезпеки у Сумській області на тимчасову установку комплексу для здійснення вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування біля одинадцятого будинку по вулиці Соборна в Ямполі. Іншими словами, мова йде про асфальтовану ділянку неподалік колишньої «Сільгосптехніки».  

 

Для того, щоб на цьому майданчику міг працювати комплекс вагового контролю, в його облаштування потрібно вкласти щонайменше 80 тисяч гривень, які Ямпільська селищна рада, отримає у виді дотації з районного бюджету. Виділення цих коштів схвалила Ямпільська районна рада.

 

 

 

 

Планується, що пересувний комплекс буде працювати на два райони області і періодично встановлюватиметься саме в нашому районному центрі. Місце обрано недаремно, адже саме тут знаходиться перехрестя головних автомобільних шляхів району, які найчастіше страждають від перевантаженого транспорту. Передбачено, що на час роботи пересувного комплексу поворот на вулицю Глухівський шлях перекриватиметься поліцією, а значить водії вантажівок не зможуть оминути ваговий контроль.   

Наразі невідомо, коли пересувний комплекс розпочне роботу в Ямполі, але вже зараз асфальтне покриття місцевих доріг тріщить по швам. Річ у тім, що великі агропромислові підприємства проводять збирання врожаю і переганяють багатотонну сільськогосподарську техніку .

1 thought on “В Ямполі працюватиме пересувний ваговий комплекс

  1. Нужно над пунктом установить видео камеру, что бы любой житель посёлка мог посмотреть как идёт взвешивание, что то мне кажется что спомощу этого пункта, кто то хорошо заработает.

Comments are closed.