Як наш Ямпіль змінився за рік (інфографіка)

До Дня Ямполя ми підготували цілу серію матеріалів, які присвячені нашому рідному населеному пункту. А розпочнемо ми з публікації, яка яскраво проілюструє, як змінився районний центр лише за один рік.

 

Реконструкція парку Партизанської слави торік тривала до пізньої осені. Тут зробили сучасні тротуарні доріжки та встановили спеціальні антивандальні ліхтарі. Окрім того, в парку з’явився дитячий майданчик.

 

В цьому ж парку з’явились чотири нові ковані лави. Тож, тепер тут зручно відпочивати всім мешканцям та гостям нашого селища.

 

Наприкінці минулого року в Ямполі з’явився ще один новий тротуар. Понівечений часом асфальт замінили на бруківку на пішохідній доріжці вздовж вулиці Спасо – Преображенської від Управління соцзахисту до банку «Аваль».

 

Реконструкція чекала і на Центральну площу Ямполя, де прибрали постамент знесеного пам’ятника Леніну. Її якісно замостили плиткою та увінчали кованою аркою, яка тепер веде в парк. А чотири ковані лави, по бокам від арки, розділили гарними ліхтарями, що виконані в ретро стилі.

 


Цього року в Ямполі з’явився і свій майданчик з вуличними тренажерами. Тренажерний зал під відкритим небом доступний для всіх мешканців селища і дає змогу займатись абсолютно безкоштовно і в будь-який час.

 

В Центральному парку з’явилось освітлення. Тут встановили антивандальні ліхтарі, аналогічні тим, що стоять у парку Партизанської слави. Ліхтарики освітлюють центральну алею парку від арки до будівлі райдержадміністрації.

 

В цьому році нарешті відремонтували сходи, які ведуть від «Вікового дубу» до районної дитячої музичної школи. Їх виклали червоною бруківкою, вийшло досить охайно і гарно.

 

З новим тротуаром пощастило і мешканцям вулиці Соборної, принаймні її лівої сторони. Тут теж з’явилась нова бруківка.

 

Роботи велись і на протилежній стороні вулиці Соборної, де була змонтована нова огорожа навколо дитячого садочка «Малюк». Старі сітчасті конструкції замінила на ковану решітку з декоративними елементами.

 

Ще один символ Ямполя – Меморіал землякам – визволителям отримав нові сходи. Їх реконструкцію нещодавно завершила підрядна організація.

 

Прямо зараз в селищі тривають роботи по укладанню нової бруківки на тротуарній доріжці по вулиці Спасо – Преображенській. Місце, яке фактично служило незаконною стоянкою для автомобілів, перетворять на зручну і гарну пішохідну зону.

 

І наостанок, невдовзі наше селище отримає свій новий символ. Конструкція «Я люблю Ямпіль» не лише прикрасить центральну площу селища, але і освітлюватиметься у нічний час.

 

3 thoughts on “Як наш Ямпіль змінився за рік (інфографіка)

  1. цибулько молодец! еще и освещение по улицам много где поставили! вообще год отличный! хотя в плане економическом просто жесть) от что значит просто не воровать и на дело деньги пускать, даже в такое время столько изменений, тогда как году в 2008 когда было в разы лучше, все равно ничего не делалось!

  2. Але розслаблятися не варто, у нас ще багато потреб: замінити всі гілки на пластикові каналізаційні люки, таблички не по дві на всю вулицю, а як мінімум всім бажаючим. Це не дорогі речі, які показають, що влада піклується про людей.

  3. Да, было бы хорошо, если бы наши уважаемые власти заглянули дальше центра Ямполя.

Comments are closed.