Найбільше промислове підприємство Ямпільщини Свеський Насосний Завод поступово виходить з кризи та нарощує виробництво. Так, нещодавно на підприємстві освоєно новий вид продукції – кришки люків для вагонів, що дозволить створити нові робочі місця для мешканців району, збільшити доходи заводу, а відповідно і відрахування до бюджетів всіх рівнів.


Основним покупцем нової продукції СНЗ є завод «Дизель» з міста Кривий Ріг, який випускає близько двохсот вагонів в місяць, на кожний з них йде 14 люків. Тобто, ринком збуту завод забезпечений в повній мірі. СНЗ планує випускати на першому етапі 300 кришок в місяць і до кінця року наростити об’єми виробництва до 1000 кришок, що приноситиме підприємству більше двох мільйонів гривень щомісяця. При таких об’ємах дільниця працюватиме в три зміни і дасть можливість створити тридцять три нові робочі місця.


Зараз на підприємстві йде опрацювання технології і робляться спроби оптимізувати вартість продукції. Зокрема, шляхом відмови від закупівлі профільного прокату, який буде вироблятись на самому підприємстві. Окрім того, закуплені п’ять нових полу автоматів, що підняло загально технологічний рівень Свеського Насосного Заводу. Дбають на підприємстві і про залучення на виробництво нових кваліфікованих кадрів. Саме на дільниці по виробництву кришок люків проходять виробничу практику учні Свеського аграрного ліцею, керівництво СНЗ планує, що ці люди продовжать трудову діяльність саме на їх підприємстві.


В символічній церемонії запуску нового виробництва взяли участь генеральний директор ПАТ «Свеський Насосний Завод» Микола Михайлов та голова Ямпільської районної державної адміністрації Ігор Палагин. Відкриваючи нову лінію голова райдержадміністрації зазначив, що «без належного розвитку економіки неможливе вирішення соціальних проблем. В цьому плані локомотивом економічного розвитку Ямпільщини є саме Свеський Насосний Завод, це бюджетоутворююче підприємство на яке потрібно рівнятись. Сьогодні ми бачимо нові технології, деталі, нову номенклатуру продукції. Керівництво СНЗ веде завод в правильному напрямку, створюючи нові робочі місця та збільшуючи відрахування до бюджету».

error: Content is protected !!