В місті Суми відбувся обласний фестиваль вокальних дитячий колективів „Співограй”, який проходить один раз на два роки в двох номінаціях – вищий і основний рівень виконавської майстерності та в трьох вікових групах.

Фестиваль естрадної пісні «Співограй» розпочав свою творчу діяльність в 1996 році. Сценічні майданчики фестивалю бачили і радісні сльози перемог, і гіркі сльози поразок. Плине час, і багато з тих, хто колись виходив на сцену «Співограю», зараз завоював собі місце на естрадному олімпі.

Географія фестивалю охоплює великі міста, містечка, селища, навіть невеликі села. Адже в кожному куточку, де живе людина, є місце творчості.

Метою «Співограю» є відкриття обдарованої молоді та сприяння їй у творчому зростанні.

В усіх трьох вікових групах виступили на фестивалі 17 березня в обласному центрі три колективи зразкової дитячої вокальної студії „Чарівний ключик” Ямпільського районного центру дитячої та юнацької творчості: молодша та старша група колективу „Росинки”, керівник А.Зенченко та середня група „Співучі перлинки”, керівник С.Ковальова.

Виступаючи серед колективів вищого рівня виконавської майстерності, тобто тих, що мають почесні звання „зразковий” та „народний”, середня група юних вокалістів зайняла друге місце, а молодші „Росинки” третє. Непогано виступили і учасники старшої групи. Це досить вагомий показник, що свідчить про результати постійної наполегливої праці. Адже конкурсанти демонстрували не тільки вміння якісного звуковедення та чистого інтонування (що було найголовнішим), а й емоційність, сценічну культуру, акторську майстерність, парад сценічних костюмів. А репертуар вражав різноманітністю та різножанровістю.

error: Content is protected !!