Незабезпеченість асигнуваннями на оплату праці працівників бюджетних установ зменшилась

 

Про це повідомила начальник фінансового управління Ямпільської районної державної адміністрації Наталія Слесарєва під час тематичної апаратної наради при голові Ямпільської районної державної адміністрації, у ході якої розглянуто питання щодо виконання статті 77 Бюджетного кодексу України в частинні забезпечення асигнуваннями заробітної плати з нарахуваннями головними розпорядниками коштів районного бюджету.

 

Повідомляє офіційний сайт райдержадміністрації

 

За словами Наталії Слесарєвої з урахуванням збільшення бюджетних призначень на виплату заробітної плати з нарахуваннями, та проведених заходів, незабезпеченість асигнуваннями на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати під фактичну чисельність зменшилась на суму 2 604,7 тис. гривень.

 

«За 8 місяців поточного року головними розпорядниками коштів районного бюджету виконані заходи з економії бюджетних коштів в сумі 1 571,2 тис. гривень. Загальний відсоток виконання по району становить – 64,3% від річних затверджених заходів з урахуванням змін», – доповіла начальник фінансового управління Ямпільської районної державної адміністрації.

 

Фото з архіву Ямпіль.INFO