Нарешті дочекалися ямпільчани довгоочікуванної весни. Розтанув сніг, який вже порядком набрид за час довгої і морозної зими. Але разом з ним оголилися і проблемні питання селища. По-перше, що кидаеться в очі, це незадовільне прибирання окремих територій восени. Ось так, наприклад, виглядає початок вулиці Леніна, яка на данний час має найкраще асфальтне покриття, але за сміттям його просто не видно.


Над тротуарними алеями нависли старі гілля каштанів, які вже не один рік чекають на підрізку і в вітрову погоду ломаються немов сірники.

По-друге, це дуже велика кількість покинутих та неналежно утриманих будівель. І це все в самому центрі Ямполя, не кажучи вже про його околиці. Після сніжної зими вони несуть смертельну загрозу. Доступ до таких приміщень, як на диво, вільний. Немає ні огороджувальних парканів, ні застережливих знаків. Навіть і двері до них відчинені.


Чи буде наведенний хоч якійсь елементарний порядок в серці Ямпіля з цього питання, сказати важко. Мабудь селищна влада не чекала, що у березні розтане сніг і проблеми наведення порядку стануть так гостро.

 

1 thought on “Ось і розтанув сніг…

Comments are closed.

error: Content is protected !!