Про це Ямпіль.INFO повідомив начальник сектору реагування патрульної поліції Ямпільського відділення поліції Микола Куліш

 

– Основне наше завдання – швидко доїхати до місця події, щоб допомогти людям, – розповідає  Микола Сергійович. – Ми виїжджаємо на всі виклики, патрулюємо і припиняємо правопорушення в усіх населених пунктах району, слідкуємо за дотриманням правил дорожнього руху на автомобільних шляхах та проводимо профілактичну роботу з населенням. Наголошую, що наше завдання допомогти, а не покарати.

 

Сьогодні співробітники сектору провели зустріч з учнями Свеського професійного аграрного ліцею. Окрім традиційної бесіди з поліцейськими, вихованці ліцею мали змогу ознайомитись з поліцейськими автомобілями.

 

01

02

03

04

05

06

1 thought on “На Ямпільщині працюють чотири поліцейські групи реагування

  1. А можно разобраться с нарушителями в центре пгт Ямполь? В центре порядка совсем нет.Паркуются где хотят. Допустим господин Таращенко останавливается прямо на перекрестке (возле магазина Ника) и спокойно топает в хлебный ларек. И ничего ему за это нет. И это лишь только один случай.

Comments are closed.