1 квітня 2012 року в місті Чернігів в театрі ім. Т.Г.Шевченка з метою обміну досвідом та зростання рівня хореографічної майстерності відбувся ІІІ Відкритий Всеукраїнський фестиваль – конкурс хореографічних колективів «ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАРАФОН – 2012». Фестиваль був представлений різними номінаціями та жанрами: бальна, сучасна, естрадна хореографія.


На фестиваль з’їхалось більше 50 танцювальних колективів з різних міст України. Серед інших в конкурсі прийняв участь і зразковий хореографічний колектив „Альянс” Ямпільського районного центру культури та дозвілля, керівник Коваленко Олена Григорівна. Перед виступом хвилювалися як учасники колективу так і їх керівник, бо з самого початку конкурсу був заданий дуже високий рівень виконавської майстерності та високий рівень оцінювання. Але колектив „Альянс” зачарував своєю майстерністю і своїм талантом  глядачів і їх дуже вдалий виступ високо оцінило шановне журі. У номінації „Естрадна хореографія” в віковій категорії  12-15 років колектив „Альянс” посів І місце з танцем „Розпрягайте, хлопці, коней”, та з танцем „Стиляги”  колектив посів ІІ місце. У віковій категорії ювінали колектив „Альянс” в номінації „Народна хореографія” з російським танком „Бариня” посів ІІ місце, а в номінації „Естрадна хореографія” з танцем „Роща калина” – ІІІ місце.

Підготовка до цієї поїздки була напруженою та кропіткою. Але завдяки підтримки батьків учасників „Альянсу” нашим дітям вдалося показати свою майстерність на Чернігівській сцені, за що їм висловлюємо слова безмежної вдячності.
 

Коваленко О.Г.
Балетмайстер – керівник зразкового
хореографічного колективу „Альянс”

error: Content is protected !!