В Ямполі шукатимуть самогон

 

В період з 20 по 30 листопада 2017 року на території району проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Самогонна точка»

 

 

Про це Ямпіль.INFO повідомили в місцевому відділенні поліції

 

 

Мета таких заходів – виявлення та притягнення до відповідальності підпільних виробників оковитої.

 

 

Покарання за дане правопорушення передбачене статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення (виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення) у вигляді накладення штрафу до десяти неоподаткованих мінімум доходів громадян.

 

 

Поліція звертається до жителів району не порушувати законодавство й усвідомлювати наслідки протиправних дій, пов’язаних із зберіганням та збутом самогону або інших міцних спиртних напоїв домашнього виготовлення.

 

 

Громадян, які володіють будь-якою інформацією про факти самогоноваріння, просимо повідомляти за телефонами: (05456)-2-12-60 або «102» з мобільного. Адже, лише спільними зусиллями ми зможемо подолати це велике соціальне зло, що становить небезпеку й сприяє поширенню пияцтва, і, як наслідок, призводить до вчинення злочинів та правопорушень.

11 thoughts on “В Ямполі шукатимуть самогон

 1. Так тодi що получаеться ,не їжте домашню ковбасу не пийте домашне молоко не їжте вирощене на городі бо все свое це”оковита” а в магазинах прилавки ломляться від алкоголю та це ” пийте на здоровя”.

  1. Не перекручивайте! Нельзя торговать, а пить самим пожалуйста , на здоровье!!! В интернете купите современный самогонный аппарат и вперед, творить!

 2. А що його потрiбно шукати? У будь-кого спитати можно на вулицi. Це не проблема. Проблема в тому, що тi хто продають самогон- негiдники. Отруюють i вiдправляють на той свiт передчасно людей. Але, як кажуть на чужому горi щастя не збудуеш.
  Якийсь чолов’яга тут прирiвняв молоко i вирощене на городi з самогоном. Народ зовсiм тупiе, ви що отруту на городi вирощуете? I хто вас заставляе в магазинi горiлку купляти? Не купляйте, ходiть тверезими. А полiцii успiхiв!

  1. Згодна з вами! Звичайно, ми всі люди, і вживаємо алкоголь, але одне діло купити або самому зробити натурпродукт, а зовсім інше придбати напій з пластикових пляшок, дімідролу та сухого спирту. А сенсу проголошувати і проводити такі заходи не бачу, заходьте через хату і знайдете там “точки”. Просто смішні заклики від поліції! Ми живемо в маленькому селищі і все про всіх знаємо.

 3. “А наш притончик гонит самогончик
  никто ,ребята,не поставит нам заслончик
  И пусть шманают опера
  Мы пьем с утра и до утра
  Милее сердцу и дешевле самогончик!”)))

 4. Зачем цены на водку подняли по самые…, сделайте водку дешовой и некто самогон гнать не будет.

 5. Где отец мой- эта пьянь?
  Он опять пошёл пить дрянь!
  Сколько я могу терпеть,
  Рожу пьяную глядеть?
  Я уже давно в слезах,
  Кто же я в его глазах?
  Я ему уже никто,
  Он просил меня давно.

 6. І всі ми знаємо непоодинокі випадки смерті внаслідок отруєння самогоном, як Ви пишете, з дімедролом, сухим спиртом та пластиком, та чорті чим!!!!! Тверезого всім життя!!!

 7. воров уже всех понаходили, что людей в прошлом году обкрадали?

Comments are closed.