На Ямпільщині затримали наркомана

 

Ямпільські оперативники викрили 39-річного чоловіка, який захоплювався марихуаною

 

 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції в Сумській області

 

 

 

До Ямпільського відділення поліції надійшла інформація про 39-річного жителя району, який вдома може зберігати наркотики. Це вирішили перевірити оперативники та навідались до чоловіка додому.

 

 

«Підозрюваному 39 років, працює, – коментує Микола Куліш, начальник Ямпільського відділення поліції. – Мешкає з родиною в будинку, де поліцейські і знайшли пакунки з висушеними коноплями. Наркотики вилучили та направили на дослідження, за результатами яких будуть прийняті відповідні рішення».

 

 

Під час бесіди з чоловіком, правоохоронці дізнались, що ще влітку за селом Дорошівка він знайшов пустир, висадив там городини з 32 кущами конопель, обробляв їх, а восени зібрав врожай, яким іноді знімав стрес після роботи.

 

 

Сьогодні у відношенні чоловіка вже відкриті два кримінальні провадження за незаконний посів та за незаконне виробництво, виготовлення зберігання наркотичних засобів без мети збуту за ч.2 с.309 та ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України, які спрямовані до суду. Поціновувачу наркотиків загрожує до трьох років позбавлення волі.